Metaloplastika i Borac podjelili bodove

Gosti iz Banja luke su bili blizu "punom plijenu", ali Šapčani su u posljednjim minutama došli do boda.

Metaloplastika - Borac

Gotovo cijeli susret Borac iz Banja luke bio je jako blizu pobjedi u posljednjoj ovogodišnjoj utakmici SEHA lige. U prvom poluvremenu su imali prednost od 10:5, potom 12:7, no tada se domaćini bude i do kraja poluvremena dolaze do samo minus 2, 14:16.

U drugom poluvemnu gosti iz Banja Luke ponovo su preuzeli inicijativu, povisili na na 4 razlike, 18:22, a kad su poveli 21:26 susret se činio odlučenim. Međutim Šapčani rade seriju 7:1 i na radost ispunjene "Zorke" ulaze u završnicu sa 28:27. No, Borac je ipak pokazao karakter i uspio izjednačiti za konačnih 28:28. Na kraju su se obje momčadi morale zadovoljiti bodom.

Najbolji u redovima domaćina bili su Luka Mitrović sa 6 te Miloš Mitrović i Miloš Dragaš sa pet pogodaka, dok su goste predvodili Milan Đukić i Srđan Trivundža sa 7 pogodaka.