Borac m:tel bolji od Crvene Zvezde

Pobjedom s 10 pogodaka razlike, Banjolučani anulirali poraz od Croatia osiguranja i učvrstili se na 6. mjestu na tablici

Borac- Zagreb

Crvena Zvezda bolje je otvorila utakmicu i u 9. minuti povela 4:1. No domaći se tada bude, i do 15. minute izjednačuju (8:8), a do kraja prvog poluvremena i preokreću utakmicu, završilo je 16:14. Pobjednik je odlučen u prvih 10ak minuta nastavka kada Borac m:tel radi seriju 9:2, u 45. minuti rezultat je 25:18 i gosti iz Beograda nisu se više uspjeli vratiti. Borac m:tel je tako upisao 7. pobjedu u prvoj sezoni SEHA lige, učvrstio se na 6. mjestu i u preostalim utakmicama momčad iz Banja Luke mogla bi napasti i Final 4. Izvedbe koje su pokazali u susretima s Croatia osiguranjem i Crvenom Zvezdom daju im razlog za optimizam. U redovima Borca m:tel gotovo svi igrači upisali su se u strijelce, najviše su postigli Marko Panić (šut 5/7) i Igor Mandić (5/7) dok je kod Crvene Zvezde najefikasniji bio Miljan Pušica (5/7), a gol manje postigao je Nikola Sokić, ali za to je potrošio čak 11 lopti.